KOMINKI FONDIS

FONDIS

Wkłady kominkowe francuskiej firmy FONDIS należą do najlepszych wkładów grzewczych na świecie. Idea optymalnego spalania drewna znalazła tutaj swoje najwierniejsze odbicie.

FONDIS - to wkłady stalowo - żeliwne (stal corten) z komorą dopalającą!
FONDIS - to spalanie na popiele ze sprawnością do 83%!
FONDIS - to spalanie zredukowane w klasie "ogień ciągły" (utrzymywanie żaru powyżej 10h)!
FONDIS - to VISIOCERM i koniec z ciągłym czyszczeniem szyby! FONDIS to gwarancja i pewność dobrego spalania.

PRZYKŁADOWA OFERTA

Wkład kominkowy FASCINATION
Na pierwszy rzut oka komiek wyposażony w ten wkład nie różni się od kominka tradycyjnego. Dzięki zachowaniu prostych linii FASCINATION pozwala na realizację śmiałych pomysłów. Doskonale harmonizuje ze stylem klasycznym i współczesnym.
Wkład kominkowy M 35
Idealne palenisko do nowych kominków. Wyposażony w opatentowany system SELVA VIDEOFLAM, który poprawia sprawność urządzenia i czystość spalin. Szyba samoczyszcząca VISOCERAM - samoczynne usuwanie sadzy poprzez pirolizę.
Wkład kominkowy DIVA
Szyba panoramiczna. Palenisko wyłożone ozdobną cegłą szamotową o zaokrąglonych brzegach. Nowoczesne materiały - żeliwo i stal CORTEN, całkowita szczelność dla spalin, doskonała sprawność cieplna i nowowczesny wygląd.
Kasety kominkowe F2 - F6
Łatwość montażu w kominkach już istniejących i możliwość bardzo łatwego wykorzystania w nowych projektach. Delikatny zarys fasady doskonale harmonizuje z każdym stylem kominka, a duża szyba zapewnia szeroki widok ognia. Łatwośc użytkowania i wysoka wydajność.

powrót

KOMINKI Mistrz Murarski Piotr Marek Seroka